środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Akcja profilaktyczna i wizyta Komisarza Kurpika w Kadzidle

2015-09-30 07:49:46 (ost. akt: 2015-09-30 07:57:58)

Autor zdjęcia: Przedszkole Samorządowe w Kadzidle

Podziel się:

W przedszkolu Samorządowym w Kadzidle zorganizowano akcję profilaktyczna dla najmłodszych. Dzieci poznawały pracę policjantów, strażaków i pielęgnierek, mogły też uczestniczyć w akcji ratunkowej i uczyć się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Do dzieci zawitał też osobiście Komisarz Kurpik.

Przedszkole Samorządowe w Kadzidle zorganizowało niezwykle ciekawe spotkanie poświęcone bezpieczeństwu. Dzieci miały okazje spotkać się z ekspertami w tej dziedzinie. Wśród zaproszonych gości byli policjanci, strażacy, pielęgniarki i instruktorzy pierwszej pomocy. Dzieci spotkały się m.in. z dzielnicowym mł. asp. Mariuszem Święckim oraz Komisarzem Kurpikiem. Policjanci wskazali jak należy zachować się w kontaktach z obcymi. Dzieci miały także możliwość z bliska zobaczyć radiowóz policyjny oraz wyposażenie policjanta w postaci środków przymusu bezpośredniego. Gratulecje i słowa uznania należą się wychowawczyniom przedszkola w Kadzidle, które wyszły z tak wspaniałą inicjatywą - poinformował st.asp. Sylwester Marczak.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB