Wtorek, 20 listopada 2018. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Z czterema promilami i bez dokumentów kierował motorowerem

2015-10-05 11:28:41 (ost. akt: 2015-10-05 11:41:26)

Autor zdjęcia: Archiwum KWP

Podziel się:

Mieszkaniec gminy Olszewo-Borki postanowił kierować motorowerem, chociaż był zupełnie pijany. Podczas jazdy zjechał na pobocze i wywrócił się. Zdarzenie zauważyli policjanci ostrołęckiej drogówki i podjęli interwencję. Szybko okazało się, że kierowaca nie potrzebuje pomocy medycznej, a jego niecodzienne zachowanie jest skutkiem zażycia dużej ilości alkoholu. Dodatkowo kierowca nie posiadał także wymaganych dokumentów.

- W sobotę o godzinie 18.30 policjanci z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego w miejscowości Stepna Michałki w gminie Olszewo-Borki zauważyli motorowerzystę, który na łuku drogi zjechał na pobocze i się przewrócił. Kierowca nie posiadał wymaganych dokumentów, ale za to posiadał 4 promile alkoholu w organizmie, które ujawiło badanie trzeźwości. Niebawem odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed sądem - informuje mł. asp. Tomasz Żerański z KMP Ostrołęka

Policja apeluje! Pamiętajmy, że bez względu jakim pojazdem się poruszamy: samochodem, motorowerem czy też rowerem będąc pod wpływem alkoholu, to stwarzamy dla siebie, ale również dla innych niewinnych użytkowników dróg ogromne niebezpieczeństwo.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB