środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Weź udział w debacie społecznej w Łysych

2015-10-09 17:30:26 (ost. akt: 2015-10-10 15:32:58)

Autor zdjęcia: Archiwum KO

Podziel się:

Komendant Miejski Policji w Ostrołęce insp. Stanisław Szcześniak, Komendant Komisariatu Policji w Myszyńcu kom. Paweł Antośkiewicz oraz Jerzy Ksepka, wójt gminy Łyse, zapraszają na debatę społeczną "Bezpieczeństwo to nasza wspólna s prawa". Debata odbędzie się 16 października 2015 r o godz. 15.30. w Zespole Szkół Powiatowych w Łysych, ul. Krupki 20

Podczas debaty omówione zostanę zagadnienia związane z bezpieczeństwem na terenie Łysych i gminy Łyse. Wśród poruszonych tematów będą m.in. zjawisko przemocy w rodzinie, zagrożenia narkomanią, instytucja mediacji oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Debata będzie miała charakter otwarty, każda zainteresowana osoba, będzie mogła zadać pytanie organizatorom oraz wskazać ewentualne propozycje, które wpłyną na bezpieczeństwo na terenie gminy i nie tylko - informuje mł. asp. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB