Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Kabaret PARANIENORMALNI w Ostrołęce

2015-10-12 14:34:08 (ost. akt: 2015-11-03 11:27:07)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Podziel się:

Kabaret Paranienormalni przedstawia program PIERWIASTEK Z TRZECH, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego! Wydarzenie odbędzie się w hali widowiskowej im. A. Gołasia w Ostrołęce 5 listopada 2015r. o godzinie 20.00.

PIERWIASTEK Z TRZECH to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym, paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.
Paranienormalni nakreślili pierwszy tom swojej kariery, obchodząc 10-lecie. Teraz czas na zupełnie nową, paranienormalną odsłonę i część drugą sagi o Igorze, Robercie i Michale.

BILETY DO NABYCIA:
REZERWACJE I INFORMACJE: tel. 500 535 971
Hala im. A. Gołasia ul. Traugutta 1, 29 764 38 25
Sklep Muzyczny „MUZYK” ul. Gorbatowa 7c/17b tel. 608 034 715
www.kabaretowebilety.pl

Cena biletu: 50/60/70/80(VIP) zł (zależnie od sektora)

Wszystkie miejsca numerowane.

Uwaga! Konkurs już zakończony! Podwójne wejściówki otrzymali: Danuta, Malwina, Marzena, Sławomir i Krzysztof. Ze zwycięzcami skontaktowaliśmy sie telefonicznie.

Dla naszych czytelników mamy pięć darmowych wejściówek na występ Paranienormalnych w Ostrołęce. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze wyślą maila na adres redakcja@kurierostrolecki.pl W treści należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu. Maile bez tych danych będą ignorowane. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie i poinformujemy o formie odbioru biletów.

Poniżej sektory na hali im. A. Gołasia:


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB