Poniedziałek, 23 kwietnia 2018. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Miasto zrobiło niespodziankę - nowy most już otwarty

2015-10-19 18:54:59 (ost. akt: 2015-10-19 20:54:24)

Autor zdjęcia: Archiwum KO

Podziel się:

Nikt nie spodziewał się, że już dziś tj. 19 października most Madalińskiego będzie otwarty dla ruchu kołowego. Oficjalnych informacji ze strony miasta nie było, ale późnym popołudniem zniknęły barierki i znaki zakazu wjazdu. Po nowym moście znów można jeździć.

Wszyscy kierowcy mogą liczyć, że skończą się kilometrowe korki w których staliśmy wracając z pracy czy popołudniowych zakupów. Nie było łatwo też przejeżdżającym przez nasze miasto. Wielu obawiało się, że prace na moście Madalińskiego przedłużą się i zostaniemy z jedna przeprawą na 1 listopada, gdzie zazwyczaj przy dwóch otwartych mostach, komunikacja była znacznie utrudniona z uwagi na wzmożony ruch wokół cmentarza parafialnego.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Mosty sp. z o.o. z Warszawy, które wykonywało remont dylatacji, znacznie wcześniej zakończyło prace, niż było to ustalone w umowie. Dzięki temu możemy się cieszyć otwarciem ruchu na nowym moście.
[KZ]

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB