Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Pożar w ostrołęckim szpitalu

2015-10-20 14:26:54 (ost. akt: 2015-10-20 14:35:27)

Autor zdjęcia: KM PSP Osrołęka

Podziel się:

W Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym wybuchł pożar. Zadymienie i ogień dostrzeżono w pawilonie psychosomatycznym. Na miejsce szybko przybyły dwa zastepy straży pożarnej, które sprawnie uporały sie z zagrożeniem. Na szczęście zaprószenie ognia było tylko pozorowane, a cała akcja to ćwiczenie strażackie.

- We wtorek 20 października br. o godz. 11.00 odbyły się ćwiczenia ratowniczo - gaśnicze w pawilonie psychosomatycznym Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego. W działaniach brały udział dwa zastępy straży pożarnej z Ostrołęki. Założeniem do ćwiczeń był pożar w pomieszczeniu 96 w wyniku zaprószenia ognia. Nieobecność personelu i pacjentów w tym miejscu spowodowała rozprzestrzenianie się zadymienia na korytarz. Pozorację przeprowadzono przy użyciu maszyny do wytwarzania dymu. Dzięki ćwiczeniom sprawdzono wewnętrzne procedury postępowania z pacjentami w przypadku pożaru, a strażacy zapoznali się ze specyfiką i rozmieszczeniem pomieszczen w obiekcie. Ćwiczenia odbyły się zgodnie z założeniami.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB