środa, 25 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Poszukiwany 8-letni Jakub Puławski (AKTUALIZACJA)

2015-10-23 16:51:18 (ost. akt: 2015-10-23 18:58:02)

Autor zdjęcia: KMP Ostrołęka

Podziel się:

Czy widzieliście tego chłopca? Prosimy o pomoc w ustaleniu jego miejsca pobytu. Jakub po raz ostatni był widziany dzisiaj tj. piątek 23 października br. po godz.13:00 na ul. Gorbatowa w Ostrołęce.

8-latek ubrany był w kurtkę z kapturem koloru zielonego, spodnie koloru szarego, dresowe bawełniane, czapkę koloru granatowo-niebieskiego w poprzeczne pasy, buty czarne. Posiadał plecak koloru granatowego w ramiączkach zielone paski.

Wzrost 123 cm, szczupłej budowy ciała, włosy koloru blond, lekko faliste, krótkie, oczy szaro-niebieskie.

Osoby posiadające wiedzę na temat chłopca proszone są o kontakt pod nr 997.

AKTUALIZACJA
Kilkudziesięciu policjantów brało udział w poszukiwaniach 8 letniego Jakuba. Chłopiec wyszedł ze szkoły po godz. 13:00. Poszukiwania swój szczęśliwy finał miały przed godz. 17:00
Po godz. 13:30 dyżurny ostrołęckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zaginięcia 8 letniego chłopca. Do sprawy od razu zaangażowano policjantów wydziału patrolowego, którzy rozpoczęli poszukiwania chłopca od ostatniej ulicy na jakiej był widziany czyli ul. Gorbatowa. Po kolejnych minutach do poszukiwań skierowano kolejnych policjantów m.in. wydziałów prewencji, kryminalnego, dw. z przestępczością przeciwko mieniu. Policjanci kontrolowali klatki schodowe, place zabaw oraz prawdopodobne miejsca w które mógł udać się chłopiec. Kryminalni kontaktowali się także ze znajomymi chłopca. Informacje o zaginięciu trafiła również do mediów. Łącznie skontrolowano kilkadziesiąt punktów. Tuż przed godziną 17:00 chłopiec został odnaleziony na terenie osiedla Śródmieście.Osobom zaangażowanym w poszukiwania dziękujemy za pomoc. Chłopiec cały i zdrowy jest już pod opieką rodziców - poinformował podkom. Sylwester Marczak.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB