Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Dzieci odwiedziły komendę policji w Ostrołęce

2015-10-27 10:54:34 (ost. akt: 2015-10-27 11:01:33)

Autor zdjęcia: KMP Ostrołęka

Podziel się:

Przedszkolaki z Akademii Malucha odwiedziły ostrołęckich policjantów. Funkcjonariusze opowiedzieli im o swojej pracy i pokazali ciekawe miejsca - siłownię, strzelnicę czy niebieski pokój. Na dzieciach duże wrażenie zrobiły radiowozy a takze psy policyjne.

Przy okazji odwiedzin, można było porozmawiać z dziećmi o bezpieczeństwie i zachowaniu sie podczas zagrożenia. Okazało się, że dzieci bardzo dobrze znały numery alarmowe. W nagrodę mogły zobaczyć, jak wygląda praca dyżurnych, którzy odbierają połączenia z numeru 997. Omówiono jak wygląda komunikacja z policjantami będącymi na służbie.

Później dzieci odwiedziły rzecznika prasowego, gdzie również same odpowiadały na pytanie dziennikarza. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć także takich punktów jak siłownia, strzelnica, radiowozy policyjne czy psy służbowe. Nie można jednak zapominać o profilaktyce, dlatego też policjanci rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz podczas zabaw. Kolejne spotkania już w przyszłym tygodniu - informuje podkom. Sylwester Marczak.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB