Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

NAJTAŃSZE I NAJLEPSZE PALIWO W MIEŚCIE!!! WKRÓTCE BENZYNA!!!

2015-10-28 13:39:30 (ost. akt: 2015-10-28 14:21:09)

Autor zdjęcia: MZK Ostrołęka

Podziel się:

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce zaprasza do współpracy i korzystania z oferowanych usług. Przedmiotem działalności Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce poza transportem pasażerskim miejskim i podmiejskim jest także wiele usług dodatkowych:

1. OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW
Prowadzimy szkolenia na prawo jazdy kat. B. Posiadamy własną salę wykładową, plac manewrowy, komfortowe pojazdy i doświadczonych, sympatycznych instruktorów. Naszym kursantom zapewniamy pomoce dydaktyczne, multimedialne wykłady, gratis dwumiesięczny bilet autobusowy na wszystkie linie oraz atrakcyjną cenę kursu z możliwością zapłaty w ratach.2. REKLAMA
Proponujemy zamieszczenie reklamy Państwa firmy, usług, biznesu:
- na nowoczesnych, podświetlonych wiatach przystankowych
- na zewnętrznych powierzchniach autobusów MZK
- wewnątrz autobusów (ramki, monitor LCD, rączki reklamowe)
- na terenie zajezdni.

Reklama na autobusach i przystankach zapewnia dotarcie do licznego odbiorcy i jest jedną z najbardziej skutecznych form reklamy zewnętrznej!!! W związku z dużym natężeniem ruchu w godzinach szczytu, częstymi przystankami, podróż trwa na tyle długo, że umieszczona w autobusie reklama aktywnie oddziałuje na pasażerów, którzy w czasie podróży są niejako zmuszeni do zapoznawania się z każdą informacją.

3. WYNAJEM AUTOBUSÓW
Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty na przewozy okazjonalne: śluby, przewozy uczniów na basen, wycieczki itp.


4. STACJA OBSŁUGI POJAZDÓW
Zaprasza do przeprowadzania napraw bieżących pojazdów - samochodów osobowych, ciężarówek i autobusów. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę mechaników, elektryków oraz elektronika samochodowego. Dysponujemy 4 kanałami naprawczymi, wyposażonymi w podnośnik kolumnowy.

5. SKLEP MOTORYZACYJNY
Zaprasza do zakupów części samochodowych po atrakcyjnych cenach, prowadzimy sprzedaż części do samochodów osobowych, ciężarówek i autobusów.

6. PARKING
Na terenie zajezdni przy ulicy Kołobrzeskiej 1 w Ostrołęce dysponujemy 30 miejscami parkingowymi dla samochodów ciężarowych, parking jest strzeżony i wyposażony w monitoring.

7. STACJA PALIW
Polecamy tankowanie na nowo wybudowanej Stacji Paliw, która oferuje najlepszy olej napędowy po najniższych cenach w Ostrołęce. Od nowego roku zatankować będzie można również benzynę!!! Już wkrótce uroczyste otwarcie!!! Zapraszamy!!!


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB