środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Delegaci z Ostrołęki i regionu w Smoleńsku

2015-10-28 16:05:35 (ost. akt: 2015-10-28 16:13:38)

Autor zdjęcia: Urząd Miasta Ostrołęki

Podziel się:

Przedstawiciele ostrołęckiego samorządu - wiceprezydenta miasta Grzegorz Płocha oraz radny Michał Skowroński gościli w Smoleńsku, na zaproszenie Stowarzyszenia "Dom Polski". Samorządowcy pojechali tam wraz z członkami zespołu Puszcza Zielona z Lipnik oraz Stowarzyszenia Sympatyków 5. Pułku Ułanów Zasławskich i Zrzeszenia Przewoźników Drogowych, którzy reprezentowali nasz region podczas Dni Kultury Polskiej w Smoleńsku.

- Kontakty z polską diasporą w Smoleńsku mają już kilkuletnią tradycję. W Ostrołęce gościła między innymi młodzież z Domu Polskiego, kierowanego przez Antoninę Mickiewicz. Oprócz udziału w przeglądzie artystycznym, grupa z Ostrołęki odwiedziła cmentarz polskich oficerów w Katyniu oraz, w towarzystwie Kierownika Agencji Konsularnej w Smoleńsku Michała Greczyło, złożyła kwiaty w miejscu katastrofy smoleńskiej. Złożeniu kwiatów i zapaleniu zniczy towarzyszyła oprawa mundurowa Stowarzyszenia Sympatyków 5. Pułku Ułanów - czytamy na stronie Urzędu Miasta Ostrołęki.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB