środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Jak dojechać do cmentarzy podczas Święta Zmarłych

2015-10-29 22:11:39 (ost. akt: 2015-10-29 22:25:36)

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

Wzorem lat ubiegłych reorganizacji ulega ruch w pobliżu ostrołęckich cmentarzy i na prowadzących do nich ulicach. Zmiany obowiązywać będą od piątku 30 października od godziny 12.00 do wtorku 3 listopada do godziny 11 .00. Bądźmy ostrożni na drogach, zarówno w mieście jak i trasie, podczas odwiedzania grobów zmarłych w oddalonych miejscowościach.

1. Rejon cmentarza parafialnego przy ulicy Kujawskiej

1) dojazd do cmentarza ulicami: Podchorążych, płk. Edwarda Filochowskiego – „Sana” i 22-go Lipca,
2) wyjazd z rejonu cmentarza ulicami: gen. Ludwika Kickiego i Kurpiowską,
3) ulice 22-ego Lipca, Kurpiowska, gen. Ludwika Kickiego – jako jednokierunkowe,
4) w celu odciążenia ruchu drogowego na skrzyżowaniu ulicy Kurpiowskiej z drogą krajową Nr 61 Warszawa - Augustów (ulica Mostowa i ulica Romualda Traugutta Traugutta) wprowadzenie dodatkowej możliwości wyjazdu z wyznaczonych miejsc postojowych „Na błoniach” – ulicą Wioślarską przez wał przeciwpowodziowy na most gen. Antoniego Madalińskiego,
5) miejsca postojowe wyznaczone „Na Błoniach” nad rzeką Narew (koło plaży) oraz na parkingach hali sportowo – rekreacyjnej (brama wjazdowa od strony ulicy Kurpiowskiej i ulicy gen. Ludwika Kickiego,
6) ulica Szpitalna na odcinku od ulicy Kaszubskiej do ulicy Kujawskiej – zamknięta dla ruchu kołowego z przeznaczeniem na handel,
7) wyznaczenie około 9 miejsc dla inwalidów w zatoce postojowej w ulicy Kujawskiej przy domu pogrzebowym.

2. Rejon cmentarza komunalnego przy ulicy Krańcowej

Na ulicy Krańcowej na całej jej długości przewiduje się wprowadzenie zakazu zatrzymania (znak B – 36) zakaz ten będzie obowiązywał również na pętli autobusowej. Dla umożliwienia postoju pojazdów niemieszczących się na parkingu przy cmentarzu, udostępniona zostanie droga dojazdowa do planowanej Elektrowni Ostrołęka C (prawa strona drogi)
Nad zapewnieniem bezpieczeństwa ruchu drogowego w rejonie cmentarzy czuwać będą funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce i Staży Miejskiej w Ostrołęce.
Przewidywany okres obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu drogowego w dniach: od 30 października (piątek) od godz. 12:00 do 3 listopada (wtorek) do godz. 11:00.

Kursowanie autobusów w Święto Zmarłych - 1 listopada 2015 r.
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce uprzejmie informuje, że w dniu 1 listopada 2015 r. (Święto Zmarłych) autobusy będą kursować według poniższego rozkładu:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB