Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Uczniowie z Dziesiątki wyruszyli na rajd z kolarzami

2015-10-30 10:22:07 (ost. akt: 2015-10-30 13:52:21)

Autor zdjęcia: Jacek Czaplicki

Podziel się:

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II przystąpiła do rządowego programu "Bezpieczna Plus", którego celem jest poprawa bezpieczeństwa uczniów, zarówno w szkole, jak i poza nią. Uczestnicy tego programu wzięli udział w Jesiennym Rajdzie Rowerowym na trasie Ostrołęka - Laskowiec - Ostrołęka na dystansie 20 km. Towarzyszyli im doświadczeni kolarze z klubu KK24h, którzy na całej trasie służyli wsparciem i pomocą.

Grupa wyruszyła na trasę spod szkoły, 25 października 2015 roku. Jak relacjonują organizatorzy rajdu, dzieciom towarzyszyło wiele emocji i dopisywał humor, szczególnie tym, którzy po raz pierwszy brali udział w rajdzie rowerowym.
- W ośrodku hodowli Koników polskich i hipoterapii TABUN w Laskowcu, dzięki uprzejmości pana Sławomira Walczuka był czas na odpoczynek przy ognisku oraz kontakt z przyrodą i konikami. Nie zabrakło też zabaw kreatywnych. Były również konkursy i losowanie nagród. Za pyszne drożdżówki dziękujemy pani dyrektor szkoły Grażynie Mierzejewskiej, a za ciepłą herbatkę dziękujemy pani Kasi.
Wszyscy triumfalnie ukończyli rajd i zostali uhonorowani dyplomami. Wszystkim uczestnikom spodobała się aktywna forma wypoczynku - relacjonują organizatorzy.

Słowa serdecznych podziękowań należą się także Klubowi Kolarskiemu KK24h. Kolarze pomogli w organizacji całego rajdu pięknymi trasami podostrołęckich okolic. Uczestnicy rajdu i organizatorzy dziekują za pomoc i obecność na trasie Markowi Karczewskiemu, prezesowi klubu, oraz Michałowi Niegowskiemu, Jackowi Czaplickiemu, Leszkowi Kleczkowskiemu, Michałowi Gawek, a także Edycie Graczyk, Marcie Gawek i Dominice Niegowskiej

Organizatorami rajdu byli: Katarzyna Damięcka, Lidia Parda, Bogumiła Przytuła oraz Barbara Rudzik i Andrzej Rudzik

Więcej zdjęć znajdziecie na stronie FB szkoły
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. lol #1847436 | 79.191.*.* 31 paź 2015 19:22

    pozdrawiam rowerowiczów :) fantastyczny pomysł na jesienny dzień :0

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. KK24h #1847081 | 31.63.*.* 31 paź 2015 07:14

    Dziękujemy serdecznie za zaproszenie Emotikon smile Udział w takim wydarzeniu jest dla nas samą przyjemnością. Kochamy dzieci i bardzo jesteśmy szczęśliwi, gdy One są zadowolone z tego co robimy. Doceniamy również ciężką pracę ciała pedagogicznego, które z wielką cierpliwością i ogromnym zaangażowaniem pomagają dzieciom w zajęciach pozalekcyjnych. Podziwiamy Waszą wytrwałość. Dziękujemy serdecznie za zaufanie "Klubowi Kolarskiemu 24h". Emotikon smile pozdROWER !

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz