Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Paranienormalni dali w Ostrołęce fenomenalne show

2015-11-06 11:01:55 (ost. akt: 2015-11-06 11:53:12)

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

Na jesienną chandrę i depresyjne samopoczucie najlepszy jest śmiech, a jeśli śmiech to tylko w doborowym twarzystwie. W czwartkowy wieczór na hali im. A. Gołasia mogliśmy spotkać trzech wybitnych komików - Roberta, Igora i Michała, no i oczywiście Mariolkę, Balcerzaka, doktora Prozaka czy niezwykle uduchowionego poetę Janusza Tuzinka. Odwiedzili nas też Dorota Wellman czy Pascal Brodnicki. Wszyscy dostarczyli nam solidną porcję śmiechu. Chyba nie było nikogo, kto wychodziłby z hali bez uśmiechu na ustach.

Robert, Igor i Michał przedstawili w Ostrołęce swój najnowszy program pt. "Pierwiastek z trzech". To program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Komicy biorą na warsztat wszelkie relacje międzyludzkie, sport, służbę zdrowia, różne grupy społeczne i popkulturę. Nie nawiązują w swoich skeczach do polityki, ale za to celnie trafiają w nasze przywary, przyzwyczajenia i zachowania. Dzięki nim uczymy się śmiać z samych siebie, a to czasami wielka sztuka.

Paranienormalni obchodzą w tym roku 10-lecie swojego istnienia na scenie kabaretowej. Teraz czas na zupełnie nową, paranienormalną odsłonę i część drugą sagi o Igorze, Robercie i Michale. Ostrołęcka widownia była programem zachwycona. Mamy nadzieję, że komicy niebawem zawitają do nas ponownie.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wizyty paranienormalnych w Ostrołęce.
[KZ]

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB