Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Turniej piłkarski ku czci św. Jana Pawła II

2015-11-07 11:06:28 (ost. akt: 2015-11-07 11:44:11)

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

Na Orliku przy Zespole Szkół nr 3 na osiedlu Stacja rozegrano Turniej Piłki Nożnej Chłopców, który odbył się pod hasłem "Sport pasją św. Jana Pawła II". Rozgrywki są częścią cyklu imprez poświęconych postaci wielkiego papieża Polaka, który został w kwietniu 2014 roku ustanowiony patronem naszego miasta.

Młodzi i zdolni piłkarze podziękowali sobie za grę i otrzymali zasłużone gratulacje oraz odebrali dyplomy i medale z rąk Jerzego Grabowskiego, przewodniczcego rady miasta oraz radnego Ryszarda Żukowskiego. Pogoda nie była sprzyjająca, mimo to zawodnicy dzielnie stawili się na boisku i udowodnili, że sport i piłka nożna to także ich wielka pasja. Nie gole i wyróżnienia się tu liczyły najbardziej, ale cel tych rozgrywek - ku czci św. Jana Pawła II.

- Dziekuję trenerom, opiekunom i wszyskim zawodnikom, że zechcieli w tej intencji rozegrać ten turniej. Niech te pamiątkowe złote medale zawisną na waszej piersi i będą drogą na całe życie, a święty Jan Paweł II zawsze wam towarzyszy - mówił podczas wręczania nagród Jerzy Grabowski, przewodniczący rady miasta i pomysłodawca turnieju. Ryszard Żukowski przypomniał o postaci wielkiego papieża Polaka, który jako młody chłopak pasjonował się sportem i póxnyxh lat zycia nie zrezygnował z róznych form aktywności fizycznej.
Mamy nadzieję, że turniej pikarski pod hasłem "Sport pasją św. Jana Pawła II" wejdzie na stałe do kalendarza sportowych imprez Ostrołęki.

Klasyfikacja drużyn:
I miejsce - OTS Korona Ostrołęka
II miejsce - UKS Mag Stacja Ostrołęka
III miejsce - UKS Złota Ostrołęka
[KZ]Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB