Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Pomoż bezbronnym pieskom

2015-11-10 19:52:47 (ost. akt: 2015-11-11 11:06:31)
Zdjęcie jest tylko ilustracja do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracja do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

Podziel się:

Zwracamy sie o pomoc dla czterech słodkich szczeniaków i ich mamy, płochliwej suczki, która powiła maleństwa na jednej z działek na ogródkach "Czeczotka". Może znajdzie się ktoś, kto przygarnie słodziaki i uchroni je przed trudnym losem bezdomnego psa, a nawet przed śmiercią.

Właściciel działki znalazł szczenięta w czwartek w ubiegłym tygodniu. Nie są już ślepe i zaczynają same jeść. Trzy pieski radza sobie nieźle, ale jeden jest dużo słabszy i mniejszy, najbardziej potrzebuje pomocy. Właściciele karmią suczkę i jej sczeniaki, ale niestety nie mogą sobie pozwolić na przygarnięcie takiej gromadki. Wszelkie próby kontaktu ze służbami, zarządem działek czy urzędem miasta nie przyniosło rezultatu. Nikt nie chce pomóc i wskazać rozwiązania. Może ktoś z Was przygarnie maluchy i ich mamę?

Zapraszamy na stronę FB SCHRONISKA CANIS W KRUSZEWIE, tam znajdziecie więcej informacji, zdjęcia pisaków oraz numer kontaktowy do właścicielki działki.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB