Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Gminy Rzekuń, Myszyniec i Troszyn nagrodzone

2015-11-12 20:02:57 (ost. akt: 2015-11-14 09:11:51)

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

Trzy gminy powiatu ostrołęckiego otrzymały wyróżnienia z rąk Stanisława Kubła, starosty ostrołęckiego oraz zarządu powiatu za uplasowanie się na wysokich lokatach w rankingu inwestycyjnym. Przypomnijmy, że w skali całego kraju powiat ostrołęcki zajął w tym roku zaszczytne trzecie miejsce, zaś gminy odpowiednio: Myszyniec - 36, Rzekuń - 42, Troszyn - 74.

Na XII sesji Rady Powiatu w Ostrołęce, która odbyła się w czwartek 12 listopada, uhonorowano włodarzy przodujących gmin, które wykazały największe nakłady inwestycyjne w latach 2012 - 2014. Listy gratulacyjne oraz pamiątkowe książki i puchary odebrali: Bogdan Glinka, burmistrz Myszyńca, Stanisław Godzina, wójt gminy Rzekuń oraz Edwin Mierzejewski, wójt Troszyna.

Włodarze gmin złożyli podziękowania za uznanie i wyrazili chęć dalszej współpracy oraz wkładu we wspólny rozwój powiatu ostrołęckiego. Gratulujemy sukcesów, wszak znalezienie się w pierwszej setce samorządów w skali całej Polski to nie lada wyczyn.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB