środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Dopadł ich ostatkowy zawrót głowy

2015-11-18 17:44:13 (ost. akt: 2015-11-20 21:09:17)

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy w Ostrołęce oraz Szkolne Koło TPD działające przy ZSZ Nr 2 w Ostrołęce zaprosiło szkolną brać na program pt. "Ostatkowy zawrót głowy", podczas którego mogliśmy uczestniczyć w pokazie mody damskiej, oglądać Randkę w ciemno, a także poznać pasje uczniów ZSZ nr 2.

Otwarcia imprezy i powitania zaproszonych gości dokonał Grzegorz Żebrowski, dyrektor ZSZ nr 2. Pierwsze na scenę wyszły uczestniczki konkursu "Nasi Najpiekniejsi", które zaprezentowały ciekawe i oryginalne stylizacje modowe, wraz z makijażem i fryzurą. Po czerwonym dywanie przeszło pięć dziewczyn, które zebrały od widowni zasłużony aplauz, szczególnie od męskiej części widowni. Po prezentacji oceny dokonało jury w skład którego weszli m.in.: Grzegorz Żebrowski, dyrektor ZSZ nr 2, Hanna Grądzka, prezes TPD oraz Jerzy Grabowski, przewodniczący rady miasta. Przyznano wyróżnienia i wręczono nagrody.

Następne emocje to Randka w ciemno, dla wszystkich, którzy poszukują drugiej połówki na chłodne, zimowe wieczory. W pierwszej rundzie wybierała Marlena spośród trzech przystojnych kandydatów, zaś w drugiej odsłonie wybierał Szymon spośród trzech pięknych pań. Nagrodą dla każdej z par była randka w kawiarni Kafeteria w Ostrołęce, sponsorowana przez właścicielkę lokalu.

Podczas imprezy rozstrzygnięto także konkurs "Moja pasja". Przedstawiono zwycięzkie prezentacje multimedialne, na których uczniowie przedstawili swoje pasje, zamiłowanie do sportu, muzyki czy fryzjerstwa. Wszystkie prezentacje były ciekawe, oryginalne i inspirujące. Komisja wyłoniła trzy pierwsze miejsca:
I miejsce - Sylwia Wronowska z kl IF
II miejsce - Adrianna michalak z kl. II We
III miejsce - ea aequo Rafał Grądzki kl. II Iw oraz Krystian Stefański z kl. IF

Ostatkowy zawrót głowy przyciągnął na salę gimnastyczną mnóstwo widzów, którzy żywo reagowali na kolejne punkty programu. Impreza była krótka, ale bardzo intensywna. warto było odwiedzić społecznośc uczniowską ZSZ nr 2 i przy okazji wspomóc podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz fragmentów randki w ciemno.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB