Poniedziałek, 23 kwietnia 2018. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Ślubowanie w Kolorowej szkole

2015-11-20 15:52:27 (ost. akt: 2015-11-20 21:11:14)

Autor zdjęcia: Michał Nerwiński

Podziel się:

17 listopada 2015r. o godzinie 9.15 podopieczni „ Kolorowej Szkoły” Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Gimnazjum w Ostrołęce przystąpili do uroczystego ślubowania na przedszkolaka oraz ucznia szkoły – mówiła Agnieszka Nadrowska nauczyciel.

Początek uroczystości poprzedziła część artystyczna, która wprowadziła przybyłych gości w jesienny nastrój. Następnie Grażyna Ciszkowska, dyrektor placówki, dokonała uroczystego pasowania. Do grona przedszkolaków grupy przedszkolnej „Słoneczka” wstąpili: Jerzy, Wojciech i Krzysztof, do grupy rewalidacyjno – wychowawczej: Aleksandra, Mateusz, zaś do gimnazjum: Wiktoria, Paulina, Sandra oraz Jakub.
Zakończeniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz wspólne oglądanie fotografii z wydarzeń, które miały miejsce w placówkach – informuje Agnieszka Nadrowska nauczyciel.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB