Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

18-latek kradł kobietom torebki na tzw. wyrwę

2015-11-21 10:01:20 (ost. akt: 2015-11-21 21:47:57)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

Podziel się:

Policjanci ostrołęckiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali podejrzanego o dwie kradzieże na tzw. "wyrwę". 18-latek przyjeżdżał do Ostrołęki z powiatu przasnyskiego i tu okradał kobiety na ulicach.

- Od kilku tygodni policjanci ostrołęckiej komendy pracowali nad sprawą dotyczącą dwóch kradzieży tzw. metodą na „wyrwę”. Zdarzenia te miały miejsce w centrum miasta i na osiedlu Centrum. Za każdym razem sprawca działał w ten sam sposób. Ofiary wybierał wśród kobiet i gdy w pobliżu nie było świadków, podbiegał do nich i wyrywał torebkę. Następnie uciekał między bloki.

Pracę nad sprawą rozpoczęli kryminalni wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu. To właśnie działania operacyjne skierowały policjantów do powiatu przasnyskiego. Policjanci podejrzewali 18-latka, który na „wyrwy” przyjeżdżał do Ostrołęki. Jego łupy to torebki, telefony i portfele. Ostatecznie mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje podkom. Sylwester Marczak.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB