Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Droga Brodowe Łąki - Branowo skończona

2015-11-30 14:14:26 (ost. akt: 2015-12-03 10:29:20)

Autor zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Podziel się:

Całkowitej przebudowy doczekał się 12 km odcinek drogi na trasie Brodowe Łąki – Baranowo. Odbiór końcowy odbył się 26 listopada. Droga po przebudowie ma 8 metrów szerokości- 6 m jezdnia, 2 m pas przeznaczony dla ruchu pieszo- rowerowego. W odbiorze uczestniczyli wicestarosta Krzysztof Parzychowski, dyr. Wydziału Komunikacji i Drogownictwa Genowefa Żebrowska, przedstawiciele Zarządu Dróg w Ostrołęce, wykonawcy, a także radni Rady Powiatu w Ostrołęce Kazimierz Rzewnicki i Andrzej Grzyb oraz wójt gminy Baranowo Henryk Toryfter i radni Rady Gminy Baranowo.

- Prace budowlane obejmowały wykonanie, na podbudowie, dwuwarstwowej nawierzchni, zjazdów bitumicznych na drogi zbiorcze i indywidualne oraz na posesje, zjazdów z kruszywa na pola i łąki. Droga została oznakowana (oznakowanie pionowe- znaki drogowe, oznakowanie poziome- pasy), pas dla ruchu pieszo- rowerowego oznaczono elementami odblaskowymi. W miejscowościach Bakuła i Guzowatka powstały chodniki (dobudowane do już istniejących). Inwestycja realizowana była w ramach pozyskanych przez powiat środków z rezerwy subwencji ogólnej Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, budżetu powiatu oraz gminy Baranowo. Wykonawcą było Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych „OSTRADA” - czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.
(źródło: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce)


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB