Młodzi lekkkoatleci OKLA sprawdzili się w Warszawie

2015-12-02 21:39:12 (ost. akt: 2015-12-03 10:30:52)

Autor zdjęcia: OKLA Ostrołęka

Podziel się:

Lekkoatleci OKLA Ostrołęka wzięli udział w międzywojewódzkich halowych zawodach w ramach programu "Lekkoatletyka dla każdego". W rywalizacji na obiektach AWF Warszawa wzięli udział zawodnicy z klas IV-VI szkół podstawowych oraz z gimnazjów. Silna grupa klubu OKLA Ostrołęka wystąpiła pod wodzą trenerów Katarzyny Szuster i Bartosza Witkowskiego.

W rywalizacji najlepiej zaprezentował się Damian Niedźwiedzki, który 3 kg kulą pchnął na odległości 17.15 m i zdobył puchar dla najlepszego zawodnika całych zawodów. Złote medale zdobyli również: Katarzyna Butler w biegu na 300 m, Aleksandra Olewiecka w skoku w dal oraz srebro w biegu na 60 m. Srebrne medale zdobyli: Wiktoria Orzoł na 600 m, Marta Gontarz w pchnięciu kulą 3 kg, Oskar Żebrowski w pchnięciu kulą 3 kg i Sandra Oleksiak w biegu na 300 m. Na najniższym stopniu stanęły: Kornelia Zbiczyńska w skoku w dal, Zuzanna Podolak w biegu na 300 m i Wiktoria Orzoł w skoku w dal.