środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Biblioteka zmienia się dla czytelników

2015-12-03 09:24:08 (ost. akt: 2015-12-03 10:31:21)

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce idzie z duchem czasu i otwiera się na potrzeby czytelników. Zauważylismy zmianę wystroju wnętrza - w sali czytelni zamiast dawnych ławek z krzesłami pojawiły się wygodne, czerwone fotele, na których można przysiąść i oddać się ulubionej lekturze.

Jak mówi Sabina Malinowska, wicedyrektor biblioteki, wszystko po to, aby spełniać oczekiwania czytelników i w miarę możliwości usprawniać pracę czytelni, a także podnosić standardy i trafiać w gusta czytelników. Teraz można sobie wygodnie usiąść, poczytać ulubiona prasę czy książkę. Do dyspozycji czytelników pozostaną oczywiście i tradycyjne stoliki. Wybór należy do nas. Z okazji skorzystała Jadwiga Zawadzka, ostrołęcka malarka, która postanowiła sprawdzić nowe udogodnienia i siadając w fotelu sprawdziła sportowe doniesienia prasowe.

Biblioteka wprowadza jeszcze jedną zmianę. - Tuż przed Wieczorem w Arce otwieramy drzwi do wypożyczalni książek. Od godziny 17.00 do 18.00 pełniony będzie dyżur i każdy, kto udaje się na Wieczór w Arce będzie mógł przy okazji wymienić, oddać lub wypożyczyć książki. To będzie właśnie ten moment, aby dwa razy nie chodzić, szczególnie w sezonie zimowym - mówiła Sabina Malinowska.
Zapraszamy do skorzystania z nowości bibliotecznych, a jeszcze bardziej do czytania książek.
[KZ]
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB