środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Uroczyste podsumowanie inwestycji na XIII sesji rady powiatu

2015-12-03 11:20:02 (ost. akt: 2015-12-03 11:55:06)

Autor zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Podziel się:

Powiat Ostrołęcki we współpracy z gminami zakończył wielomilionowe inwestycje drogowe. Podczas sesji wręczono pamiątkowe puchary za wspólna pracę na rzecz poprawy infrastruktry drogowej w powiecie ostrołęckim dla włodarzy trzech gmin: Stefana Prusika, wójta gminy Lelis, Henryka Toryftera, wójta Baranowa oraz Bogdana Glinki, burmistrza Myszyńca. Podziękowano także innym samorządom, które włączyły się w modernizację dróg.

Podczas sesji, która miała miejsce 27 listopada, radni podjęli sześć uchwał. Wszystkie zostały podjęte przez radę jednogłośnie. Wśród nich znalazły się dwa projekty: „Z otwartą głową w świat zawodowy” oraz „Moja przyszłość w Moich rękach”. Do ich realizacji przygotowują się Zespoły Szkół Powiatowych w Kadzidle, w Baranowie, w Goworowie i Łysych. Dotyczą one dodatkowych zajęć dla uczniów oraz projektów zagranicznych.

Wysoka rada zatwierdziła także zmiany w budżecie powiatu oraz pozytywnie ustosunkowała się do apelu dotyczącego podwyżek wynagrodzeń dla grup zawodowych nie objętych rozporządzeniem Ministra Zdrowia. Radni zostali też poinformowani o nagrodach specjalnych, jakie mają otrzymać pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy za działania na rzecz poprawy wskaźników efektywności zatrudnieniowej i kosztowej. Nagrody przyznało Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej z funduszu pracy. Sesja zakończyła się wizytacją inwestycji drogowych zrealizowanych na terenie powiatu ostrołęckiego.
(źródło: Starostwo Powiatowe w Ostorłęce)


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB