Piątek, 27 kwietnia 2018. Imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty

Na warsztatach świątecznych w Bibliotece Pedagogicznej

2015-12-08 22:23:05 (ost. akt: 2015-12-12 22:23:57)

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

W czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce odbyły się warsztaty pod hasłem „Stroiki i ozdoby choinkowe”. Podglądaliśmy pracę ucestników, którzy wykonywali różnorodne ozdoby pod czujnym okiem pań z grupy "Radosna Twórczość", których rękodzielna sztuka wprost zachwyca.

Na zajęcia zgłosiła sie liczna grupa osób, w tym m.in. uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 i Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce. Na efekty ich pracy nie trzeba było długo czekać, bo już po kilku minutach od rozpoczęcia spotkania, spod ręki każdego uczestnika wyłaniały się piękne choinki, stroiki, łańcuchy czy przeróżne ozdoby. Nic tak nie cieszy, jak własnoręcznie wykonane ozdoby, dlatego zapraszamy do oglądania zdjęć i podjęcia próby samodzielnego wykonania ozdób choinkowych i świątecznych. To świetne zajęcie dla dzieci i dorosłych, a w rodzinie może stanowić okazję do wspólnej zabawy. [KZ]


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB