Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Wandale samochodów podejrzani o serię innych przestępstw

2015-12-09 09:53:13 (ost. akt: 2015-12-12 22:23:28)

Autor zdjęcia: archiwum policji

Podziel się:

Jak wskazują doniesienia ostrołęckiej policji, w toku czynności ujawniono, że zniszczenie kilkudziesięciu aut na terenie Ostrołęki może być tylko częścią wykroczeń i przestępstw popełnionych przez trzech zatrzymanych sprawców. Do sprawy zaangażowano najbardziej doświadczonych policjantów i ich praca przyniosła oczekiwane efekty. Do aresztu trafiło jeszcze dwóch podejrzanych.

Zatrzymań dokonali policjanci ostrołęckiego wydziału patrolowego. Dalsze czynności procesowe były kontynuowane przez śledczych z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu. Już pierwsze czynności wykazały, że zatrzymani ostrołęczanie mogą mieć na sumieniu o wiele więcej - mówi podkom. Sylwester Marczak. - Zatrzymani są podejrzewani m.in. o serię włamań do samochodów, których dkonano jeszcze w 2014 roku. Ich łupem miały być wówczas m.in. radia samochodowe. Część skradzionych przedmiotów została odzyskana przez policjantów. Ponadto podejrzewani są o serię kradzieży rowerów.

Biorąc pod uwagę ostatni weekend oraz okres wcześniejszy, zatrzymani mężczyźni mogą usłyszeć kilkadziesiąt zarzutów. Sprawa w dalszym ciągu traktowana jest jako rozwojowa. Zatrzymani przez policjantów przebywają w policyjnym areszcie. Są oni w wieku od 18 do 21 lat. We wtorek 8 grudnia policjanci zatrzymali dwóch kolejny mężczyzn. Pierwszy z nich to 20-letni ostrołęczanin podejrzewany o kradzież kilkudziesięciu rowerów na terenie miasta. Drugi to 18-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego podejrzewany o paserstwo - informuje podkom. Sylwester Marczak.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna ZyśkKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB