Piątek, 27 kwietnia 2018. Imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty

Spotkanie wigilijne na świetlicy w Łysych

2015-12-13 17:16:40 (ost. akt: 2015-12-14 20:03:43)
Na spotkaniu nie mogło zabraknąć Mikołaja

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć Mikołaja

Autor zdjęcia: Stowarzyszenie Uśmiech Dzieci

Podziel się:

Na corocznym spotkaniu wigilijnym spotkali się członkowie Stowarzyszenia „Uśmiech Dzieci” i Świetlicy Opiekuńczo Wychowawczej. Wigilia odbyła się 11 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Łysych. W nastrój świąt Bożego Narodzenia gości wprowadzili wychowankowie świetlicy, prezentując program artystyczny.

Głównym punktem spotkania były wzajemne życzenia, dzielenie się opłatkiem oraz wspólny świąteczny posiłek. Atmosfera była niezwykle wzruszająca, a w powietrzu unosił sie duch świąt Bożego Narodzenia.

Równie ważnym elementem uroczystości było spotkanie dzieci ze Świętym Mikołajem, który wszystkim grzecznym wychowankom świetlicy przyniósł prezenty. Gośćmi honorowymi spotkania był Jerzy Ksepka, wójt gminy Łyse, Halina Nicewicz, przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, ks. wikariusz Krzysztof Szakiel, oraz rodzice i zaproszeni goście.

W imieniu wszystkich rodziców serdecznie dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Łysych, Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łysych, Piekarni Cukierni Twoja Agnieszki i Grzegorza Krzyżewskich z Lipnik oraz firmie SPS HANDEL S.A. właścicielowi Zielonego Marketu w Łysych za spełnienie marzeń naszych dzieci! - dziękuje Adam Żubrowski, prezes Stowarzyszenia „Uśmiech Dzieci”.Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB