Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Głosuj na DeBeściaki z Białusnego Lasku

2015-12-13 21:58:57 (ost. akt: 2015-12-14 20:02:00)

Autor zdjęcia: SP w Białusnym Lasku

Podziel się:

Tylko do 14 grudnia br trwa głosowanie na projekty uczniów, którzy przystapili do konkursu Tesco dla Szkół – „Przyszłość na talerzu”. Wśród blisko 3 tys. uczniów znaleźli się także uczniowie z Białusnego Lasku w gminie Myszyniec. Możemy pomóc im wygrać.

Aby zagłosować na projekt uczniów z naszego powiatu, wystarczy wejśc na strone projektu - www.tescodlaszkol.pl zarejestrować się, wyszukać grupę DeBeściaki z Publicznej Szkoły Podstawowej z Białusnego Lasku i oddać swój głos. Głosy zdecydują, czy szkoła z Białusnego Lasku w tym roku wzbogaci się o pracownię multimedialną do przeprowadzania szkolnych testów.

To jednak nie koniec zabawy konkursowej i szans na wygraną. Konkurs „Przyszłość na talerzu” pozostaje otwarty dla nowych zgłoszeń, a w jego II etapie czeka jeszcze więcej, bo ponad 200 nagród. Pośród nich zestawy multimedialne, zestawy do założenia szkolnych ogródków, sprzęt sportowy, gry edukacyjne i wiele innych. Wystarczy, że nauczyciel w terminie do 15 kwietnia 2016 roku zarejestruje szkołę i zrealizuje ze swoimi uczniami kilka „kosmicznych” zadań.
Wspierajmy wspólnie uczniów z naszego powiatu.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB