środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Sławomir Subczyński Najpopularniejszym Dzielnicowym roku 2015

2015-12-14 15:29:23 (ost. akt: 2015-12-14 20:02:53)

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

Rozstrzygnięto doroczny konkurs na Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2015. W VII już edycji tego cieszącego się dużą popularności konkursu, wzięli udział dzielnicowi z terenu miasta i powiatu. I miejsce zajął asp. Sławomir Subczyński z komisariatu w Goworowie, II miejsce sierż. szt. Grzegorz Zdrojewski z komisariatu w Myszyńcu, zaś III miejsce sierż. szt. Tomasz Jędrzejczyk z Myszyńca.

Rozstrzygnięcie plebiscytu na Najpopularniejszego Dzielnicowego roku 2015 odbyło się 14 grudnia w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce przy ul. Korczaka. Laureaci odebrali z rąk komendanta miejskiego policji Stanisława Szcześniaka zasłużone gratulacje, dyplomy oraz pamiątkowe statuetki.

- Dzielnicowy to policjant szczególny. Staramy się, aby policjanci, którzy trafiają do tych rewirów wyróżniali się empatią i którym sprawy ludzkie są bardzo bliskie. Mogę z dumą powiedzieć, że wśród naszych dzielnicowych tacy ludzie są. Niosą pomoc każdego dnia, w różnych obszarach. Dziękuję za waszą pracę i wysiłek, za to, że docieracie do takich miejsc, do takich rodzin, które nie są odwiedzane czasami nawet przez najbliższych. Często jesteście jedynymi osobami z którymi mogą oni porozmawiać. Dziękuję wam wszystkim, nie tylko tym wyróżnionym. Życzę, aby nie zabrakło wam empatii i siły, aby pełnić dalej sumiennie swoje obowiązki – mówił do policjantów Stanisław Szcześniak, komendant miejski policji.

Na uroczystości wręczenia nagród byli także przedstawiciele gmin, na terenie których pracują wyróżnieni policjanci, a także samorządowcy oraz Stanisław Kubeł, starosta ostrołęcki, który fundował nagrody dla zwycięzców. - Dziękuję wszystkim za to wyróżnienie i oddane głosy. Bardzo cieszy to, że nasza praca jest widoczna i jest doceniana przez mieszkańców – mówił po odebraniu nagrody asp. Sławomir Subczyński, zwycięzca plebiscytu.
Gratulujemy wszystkim dzielnicowym! Teraz mogą pełnić służbę na konto przyszłorocznego plebiscytu. Życzymy wytrwałości.Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB