Piątek, 27 kwietnia 2018. Imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty

Podzielili się opłatkiem na wigilii osiedla Dzieci Polskich

2015-12-20 10:20:35 (ost. akt: 2015-12-24 23:38:28)

Autor zdjęcia: KO

Podziel się:

Spotkanie wigilijne zorganizowane przez Radę Osiedla Dzieci Polskich zgromadziło licznych gości, którzy wspólnie zasiedli do wieczerzy, przełamali się opłatkiem i złożyli serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności. Gości przywitała przewodnicząca rady osiedlowej Zofia Włodarczyk, która podziękowała wszystkim za przybycie, wsparcie i pomoc.

Do wspólnego stołu zasiadły całe rodziny, a także osoby samotne z terenu osiedla. Wśród nich byli także miejscy radni, przedstawiciele władz miasta oraz ks. Zdzisław Grzegorczyk, który rozpoczął to spotkanie modlitwą.

- Rada Osiedla Dzieci Polskich z ochotą podejmowała wszelki trud, aby w tym cudownym dniu znaleźć się w gronie osób, które znalazły się tu, przy choince, aby dzielić się opłatkiem i burzyć wszelkie mury, gdy pierwsza gwiazda zaświeci na niebie. Niech te święta będą dla każdego z nas niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Spędźmy je w radości i spokoju, wśród rodziny, bliskich i przyjaciół - mówiła do zgromadzonych Zofia Włodarczyk.

Życzenia w imieniu prezydenta miasta złożył także Jerzy Grabowski, przewodniczący Rady Miasta, a także Tadeusz Zawistowski, wiceprezes Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Głos zabrał również Dariusz Bralski, radny i były wiceprezes OSM, który wyraził zadowolenie z tego, że kontynuowane jest dzieło, które rozpoczął wiele lat temu.

Spotkanie wigilijne uatrakcyjniły rozmaite występy, min. jasełka w wykonaniu dzieci ze świetlicy Gwarek, a także kolędy zaśpiewane przez Katarzynę Staszczuk, której wtórowali wszyscy zgromadzeni, a harcerze przynieśli betlejemskie światełko pokoju. Podziękowania należą się wszystkim sponsorom, a także radnym, którzy włączyli się w organizację spotkania, m.in. Grzegorzowi Milewskiemu, Ryszardowi Żukowskiemu oraz Michałowi Skowrońskiemu. [KZ]


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna ZyśkKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB