Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Zabawa i muzyka podczas akcji WOŚP w hali Feniks

2016-01-10 16:54:12 (ost. akt: 2016-01-26 18:27:02)

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

O największą liczbę atrakcji zadbali organizatorzy ostrołęckiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która trwała w hali targowej Feniks. Oprócz muzycznych atrakcji, zapewniono też rozrywkę dla najmłodszych - gry, zabawy, konkursy i wspólne tańczenie zumby.

Od godz. 12.00 do 16.00 trwała zbiórka pieniędzy zorganizowana przez Stora Enso Poland. Na scenie wystąpili lokalni muzycy m.in. zespół "Droga na Ostrołękę" oraz Piotr Grzyb z zespołem "Dracoaster". Dla zgormadzonej publiczności zaśpiewali też: zespół "Za 5 dwunasta", Angelika Waśkiewicz oraz Julia i Maja Kopeć. W hali i na ulicach miasta kwestowali wolontariusze, którzy zachęcali mieszkańców do włączenia się w pomoc dla oddziałów pediatrycznych oraz opiekę seniorów.

Przygotowano też stanowiska: malowania buziek, gier edukacyjnych oraz plac zabaw, na którym można było łowić rybki, bawić się chustą i grać w rozmaite gry. Każdy miał też możliwość wzięcia udziału w konkursie plastycznym z nagrodami pod hasłem: „Zaprojektuj puszkę na 25 Finał”. Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością i inwencją twórczą. Za swoją pracę zostali nagrodzeni upominakami. Prace nadzorowały Małgosia Kołakowska i Bogusia Ponichtera z Kultowni, a całą imprezę poprowadził Staszek Orłowski.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
[Katarzyna Zyśk]


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB