Piątek, 27 kwietnia 2018. Imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty

Spotkania dla seniorów w muzeum

2016-01-20 21:12:16 (ost. akt: 2016-01-26 18:20:01)

Autor zdjęcia: Muzeum Kultury Kurpiowskiej

Podziel się:

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce rozpoczyna nowy projekt pt. "Muzeum dla Seniora". W ramach tej inicjatywy odbywać się będą comiesięczne spotkania z cyklu "Ostrołęka i Kurpie utkane ze wspomnień", skierowane do seniorów zainteresowanych historią lokalną i kulturą Kurpiowszczyzny.

Jeśli chcesz poznać historię Ostrołęki? Interesujesz się kulturą regionalną? Projekt „Muzeum dla Seniora” jest właśnie dla Ciebie! - zachęcają przedstawiciele Muzeum Kultury Kurpiowskiej. W ostrołęckiej placówce rusza projekt, w którym mogą wziąć udział seniorzy zainteresowani kulturą i historią lokalną i regionalną. Ostrołęccy muzealnicy przewidują także szereg wykładów, zajęć warsztatowych oraz spacerów tematycznych. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 25 stycznia 2016 r. o godzinie 11.00, w siedzibie muzeum przy placu gen. Józefa Bema 8. Muzeum zaprasza do uczestnictwa seniorów zarówno z Ostrołęki, jak i spoza miasta. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB