Piątek, 27 kwietnia 2018. Imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty

Trwa konkurs na logo CKBiS w Lelisie

2016-01-21 10:14:22 (ost. akt: 2016-01-26 18:19:31)

Autor zdjęcia: Archiwum KO

Podziel się:

Gminny Ośrodek Kulturalno-Oświatowy w Lelisie zmienił nazwę i dyrektora. Z połączenia dawnego GOK-O oraz Gminnej Biblioteki Publicznej powstało Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu, a w fotelu dyrektora zasiadł Bartosz Podolak, zastępując odchodzącą na emeryturę Annę Ogniewską.

Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie ogłasza konkurs na logo. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego, reprezentacyjnego znaku graficznego (logo) CK-BiS, który ma być podstawą wizualnej identyfikacji z instytucją. Logo powinno pełnić rolę nośnika informacyjnego stosowanego na materiałach firmowych i promocyjnych oraz siedzibie instytucji.

Udział w konkursie może wziąć każdy chętny bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Prace należy wysłać drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną do CKBiS w Lelisie. Ostateczna data składania propozycji to 10 lutego 2016 roku.

Wszelkie niezbędne informacje oraz zasady dotyczące prowadzenia konkursu określa Regulamin Konkursu znajdziecie REGULAMINIE KONKURSU.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB