Wtorek, 13 listopada 2018. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Sześć interwencji strażackich jednego dnia

2016-01-24 11:44:45 (ost. akt: 2016-01-26 18:16:58)

Autor zdjęcia: Archiwum KO

Podziel się:

W sobotę 23 stycznia strażacy mieli pełne ręce roboty. Wyjeżdżali do zdarzeń na terenie powiatu aż sześciokrotnie. Były to zdarzenia dotyczące wypadków drogowych oraz pożarów budynków mieszkalnych.

W miejscowości Kadzidło o godz. 11.37 usuwano skutki zderzenia trzech samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia jedna osoba została ranna. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastęp OSP Kadzidło.

W miejscowości Korczaki w gminie Rzekuń o godz. 13.01 usuwano skutki dachowania samochodu terenowego. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastęp OSP Kamianka.

W miejscowości Dąbek w gminie Troszyn. o godz. 13.48 gaszono pożar kotłowni w murowanym budynku mieszkalnym. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz 2 zastępy OSP Troszyn i Dzbenin.

W miejscowości Jemieliste w gminie Goworowo gaszono pożar poddasza budynku mieszkalnego. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz 4 zastępy OSP: Goworowo, Kunin, Pasieki i Ponikiew Mała.

W Myszyńcu na ul. Poległych. o godz. 21.24 gaszono pożar kotłowni i budynku sklepu ogrodniczego. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz 4 zastępy OSP Myszyniec i Wydmusy.

W miejscowości Nasiadki w gminie Lelis o godz. 21.36 gaszono pożar samochodu osobowego. Do zdarzenia zadysponowano zastęp OSP Lelis.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB