środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Ferie zimowe z tenisem ziemnym

2016-01-25 23:17:58 (ost. akt: 2016-01-26 18:16:33)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Podziel się:

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zapraszają na ferie z tenisem ziemnym. Organizatorzy proponują dla najmłodszych szereg ciekawych gier i zabaw połączonych z tenisem.

Celem zajęć jest popularyzacja gry w tenisa ziemnego, szczególnie wśród dzieci i młodzieży, poprzez atrakcyjne zajęcia w formie gier i zabawy prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów tenisa ziemnego OST. Zajęcia te to również promocja OST w działalności statutowej dotyczącej szkolenia dzieci i młodzieży, oraz w pozostałych grupach wiekowych – pod hasłem "Gra w tenisa ziemnego w każdym wieku - tenisa dla wszystkich".

Zajęcia prowadzone będą w następujących dniach i godzinach:
3 lutego - w godzinach od 10.00 do 13.00, (dwie grupy wiekowe – zajęcia w każdej grupie po 1,5 godziny)
5 lutego - w godzinach od 10.00 do 13.00, (dwie grupy wiekowe – zajęcia w każdej grupie po 1,5 godziny)
10 lutego, w godzinach od 10.00 do 13.00, (dwie grupy wiekowe – zajęcia w każdej grupie po 1,5 godziny)
12 lutego, w godzinach od 10.00 do 13.00, (dwie grupy wiekowe – zajęcia w każdej grupie po 1,5 godziny)
14 lutego w godzinach od 10.00 odbędzie się turniej tenisowy na zasadzie punktowych konkurencji tenisowych lub, jeżeli uczestnicy opanują grę przez siatkę, turniej na normalnych zasadach (dwie grupy wiekowe w zależności od zgłoszeń)

Zajęcia w formie gier i zabaw dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym prowadzone będą bezpłatnie. Obowiązkiem rodziców/opiekunów jest tyko przywiezienie dzieci na salę sportową MZOS-TiIT przy ul. Partyzantów na osiedlu Wojciechowice, w określonych dniach i godzinach i przekazanie pod opiekę instruktorowi.
Pamiętaj: Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 3 lutego o godz. 10.00. na zajęciach obowiązuje strój sportowy - dresy, spodenki, koszulka i buty sportowe. Jeżeli uczestnik posiada własną rakietę tenisową, należy ją przywieźć na zajęcia.
Numer telefonu kontaktowego - 600362497 (Daniel Dąbrowski, instruktor tenisa ziemnego).

Zarząd Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego zaprasza dzieci i młodzież miasta Ostrołęki i okolic oraz życzy miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu na aktywnym wypoczynku z tenisem ziemnym.
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna ZyśkKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB