Czwartek, 15 listopada 2018. Imieniny Amielii, Idalii, Leopolda

Chciał płacić fałszywkami i posiadał amfetaminę

2016-02-02 19:15:05 (ost. akt: 2016-02-02 20:32:40)

Autor zdjęcia: KMP Ostrołęka

Podziel się:

Policja zatrzymała młodego mężczyznę z powiatu mławskiego, który próbował w jednej z dyskotek w gminie Myszyniec zapłacić fałszywymi banknotami. Oszust miał przy sobie także amfetaminę.

W sobotę 30 stycznia, kilka minut przed północą, dyżurny ostrołęckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że młody mężczyzna zapłacił za alkohol pieniędzmi, które według osoby zawiadamiającej mogą być fałszywe. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zgłoszenia potwierdzili, że mężczyzna ma przy sobie fałszywe banknoty. Policja ujawniła pięć podrobionych banknotów o nominale 100 zł oraz dodatkowo foliowa torebkę z białym proszkiem, który po przebadaniu okazał się amfetaminą.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W poniedziałek 1 lutego został mu przedstawiony zarzut z art. 310 § 2 kodeksu karnego oraz art. 62 ust.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, a także został zastosowany wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu - informuje mł. asp. Tomasz Żerański.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB