Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu ul. Ławskiej i Przemysłowej

2016-02-05 16:41:32 (ost. akt: 2016-02-05 16:53:58)

Autor zdjęcia: KMP Ostrołęka

Podziel się:

W piątek 5 lutego ok. godz. 11.30 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Ławskiej i Przemysłowej. Przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu

Tuz po otrzymaniu wezwania na miejsce przybyli funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oraz służby ratunkowe. Według wstępnych ustaleń, kierująca renault, jadąc ul. Ławską, od strony ul. Granicznej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki citroen, poruszającemu się ul. Przemysłową.

W pojeździe renault, poza kierującą podróżowało dwoje pasażerów w wieku 14 i 16 lat, natomiast citroen kierował 30-letni mieszkaniec gminy Goworowo. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. 35-letnia kierująca renault została ukarana mandatem karnym oraz 6 punktami karnymi.

- Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu od lat należy do jednych z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Dlatego w rejonach skrzyżowań, lub podczas włączania się do ruchu zachowujmy szczególną ostrożność - apeluje o rozwagę na drodze mł. asp. Tomasz Żerański.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB