Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Zabawa karnawałowa osiedla Dzieci Polskich

2016-02-07 19:50:03 (ost. akt: 2016-02-09 22:41:08)

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

Coroczną tradycją osiedla Dzieci Polskich jest organizacja zabawy choinkowej dla dzieci ze swojego terenu. Nie inaczej było i w tym roku. Na najmłodszych oraz ich rodziców i opiekunów czekało jak zwykle wiele atrakcji, m.in. pokaz tańca towarzyskiego, wspólne zabawy oraz poczęstunek.

Zgromadzonych powitała Zofia Włodarczyk, przewodnicząca osiedla oraz Janina Zambroń, prezes OSM. – W imieniu własnym, rady osiedla Dzieci Polskich oraz Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej witam na zabawie noworocznej wszystkie dzieci i ich rodziców. Dzięki hojności wszystkich ludzi dobrej woli oraz instytucji, udało nam się zorganizować ten bal. Karnawał to czas największych zabaw, to czas imprez w Rio de Janeiro czy Wenecji. My też chcemy zaprosić dzieci i rodziców do wspaniałej zabawy. Niech ten wspólnie spędzony czas umocni więź pomiędzy mieszkańcami całego osiedla - mówiła na powitanie Zofia Włodarczyk.

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć wielu atrakcji. Jedną z nich był występ młodych tancerzy - Julii i Pawła, którzy zaprezentowali wspaniałe tańce towarzyskie. Następnie na wszystkich czekały zabawy integracyjne z chustą animacyjną, wężykiem, malowanie buziek, konkursy, tańce oraz paczki pod choinką. Do wesołych pląsów na parkiecie przygrywał zespół Skarabeusz, a imprezę poprowadziła Agnieszka Kornaga-Bałdyga.

Na wszystkich czekał poczęstunek oraz słodkie upominki. Tradycją zabaw OSM jest także tort, którego i tym razem nie zabrakło. Pyszny, słodki deser ufundował prezydent Janusz Kotowski oraz radny Dariusz Bralski, który przekazał także życzenia dla wszystkich dzieci w imieniu swoim oraz prezydenta miasta.
[Katarzyna Zyśk]

Zobacz, jak bawili się na osiedlowej zabawie karnawałowej:


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB