Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Bezpłatne porady prawnika u posła Jarosława Kalinowskiego

2016-02-09 22:14:58 (ost. akt: 2016-02-09 22:40:50)

Autor zdjęcia: Katarzyna Zyśk

Podziel się:

Od lutego br. w biurze poselskim Jarosława Kalinowskiego w Ostrołęce będą prowadzone bezpłatne porady prawne, z których będą mogli skorzystać mieszkańcy naszego powiatu.

Początkowo porady prawne będą się odbywały dwa razy w miesiącu, ale poseł nie wyklucza, że jeśli zapotrzebowanie będzie rosło, częstotliwość porad wzrośnie. - Chciałbym zapewnić pomoc prawną wszystkim osobom, które z różnych względów nie mogą takiej porady uzyskać - mówił na konferencji Jarosław Kalinowski.

Porad prawniczych będzie udzielał doświadczony prawnik Marek Stopczyński, który prowadzi podobne spotkania w Płocku. Osoby, które są zainteresowane poradą prawną proszone są o zapisywanie się pod nr tel. (22) 620-67-55 lub zarejestrowanie się na stronie eurobiuro.warszawa@kalinowski.pl
Wcześniejszy zapis uchroni interesantów przed długim oczekiwaniem, ale, jak zapewnił Marek Stopczyński, w miarę możliwości zostaną też przyjęte osoby, które przyjdą bez uprzedniego umówienia się.

Pierwsze porady prawne odbędą się 26 lutego br. w godz. 9.00-13.00. w siedzibie biura poselskiego Jarosława Kalinowskiego przy ul. Kościuszki 21 w Ostrołęce.
[Katarzyna Zyśk]


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Katarzyna Zyśk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB