Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Nowy kierownik posterunku w Kadzidle

2016-02-09 23:03:47 (ost. akt: 2016-02-10 21:58:48)
mł.asp. Michał Berg

mł.asp. Michał Berg

Autor zdjęcia: KMP Ostrołęka

Podziel się:

Od 2 lutego 2016 roku obowiązki kierownika Posterunku Policji w Kadzidle przejął mł. asp. Michał Berg, zastępując na tym stanowisku asp. szt. Dariusza Klika, który po 25 latach służby odszedł na emeryturę.

Nowy kierownik posterunku policji w Kadzidle służbę pełni od 11 lat. Pierwsze lata spędził w Warszawie, gdzie pracował m.in. w Oddziałach Prewencji Policji oraz Komendzie Rejonowej Policji w Warszawie II. Od listopada 2009 roku pracował w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym. Z Posterunkiem Policji w Kadzidle związany jest od maja 2012 roku, gdzie odpowiadał za pracę procesową.

2 lutego Komendant Miejski Policji w Ostrołęce insp. Stanisław Szcześniak powierzył mł. asp. Michałowi Berg obowiązki kierownika Posterunku Policji w Kadzidle. Zastąpił on na tym stanowisko asp.szt. Dariusza Klika, który przez 21 lat związany był z ostrołęcką komendą Policji. Kierownik Klik pierwsze lata służby, tak jak jego następca, spędził w Warszawie - poinformował podkom. Sylwester Marczak.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB