Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Pracowite ferie OKLA w Borowicach

2016-02-15 08:52:45 (ost. akt: 2016-02-15 23:00:59)

Autor zdjęcia: OKLA Ostrołęka

Podziel się:

Przez dziesięć dni zawodniczki i zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wraz z trenerami Marianną Pędzich i Bartoszem Witkowskim przebywali na obozie w Borowicach. Podczas zgrupowania młodzież przygotowywała się do imprez w pierwszej części sezonu.

- Głównym celem tego zgrupowania było przygotowanie zawodniczek i zawodników z naszego klubu do Mistrzostw Polski Juniorów w biegach przełajowych oraz Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - mówi trener Bartosz Witkowski. - Warunki do treningu były świetnie. Wiele ścieżek do biegania w terenie, stadion tartanowy, odnowa biologiczna, a także piesze wycieczki w góry.

Na obozie dzieci i młodzież przebywali od 1 do 10 lutego br. Podczas zgrupowania w Borowicach trenowali: Natalia Nowak, Aleksandra Olewiecka, Wiktoria Orzoł, Katarzyna Butler, Dżesika Osiewska, Fabian Czajkowski, Dariusz Głażewski, Bartłomiej Chmielewski, Piotr Podbielski, Marcin Dobkowski i Błażej Wojsz.

Podopieczne trenerki Marianny Pędzich już w dniach 12-14 lutego będą startować na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Spale. Weronika Dworecka ma za sobą dwa sprawdziany kontrolne w Spale w biegu na 600 m oraz 1000 m. Aleksandra Gruz wystartowała w biegu na 1000 m i ustanowiła nowy rekord życiowy.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB