Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Ukradł papierosy o wartości 2 tys. zł

2018-03-05 15:52:03 (ost. akt: 2018-03-05 15:53:03)

Autor zdjęcia: KWP Radom

Podziel się:

Ostrołęccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież wyrobów tytoniowych o łącznej wartości 2 tys. zł. 21-latek wykorzystując nieuwagę sprzedawcy ukradł prawie 150 paczek papierosów.

Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. To kolejne działania policjantów z ostrołęckiego wydziału kryminalnego w wyniku których skradzione przedmioty wróciły do swoich właścicieli, a sprawcy nie unikną odpowiedzialności.

W miniony wtorek ostrołęccy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży w jednym ze sklepów spożywczych na terenie miasta. Na miejscu po chwili byli już mundurowi z wydziału patrolowego. W trakcie czynności ustalono, że młody mężczyzna po wejściu do sklepu ukradł plastikowy pojemnik, w którym znajdowało się niemal 150 paczek papierosów. Właściciel wartość skradzionych rzeczy wycenił na kwotę 2 tys. zł.

W sprawę szybko włączyli się ostrołęccy kryminalni. Ich sprawne działania pozwoliły już następnego dnia na zatrzymanie w jednym z mieszkań na terenie Ostrołęki 21-letniego mężczyzny podejrzewanego o tą kradzież. W trakcie przeszukania mieszkania funkcjonariusze odzyskali ponad 130 paczek papierosów, które po wykonanych czynnościach zostaną zwrócone właścicielowi. Natomiast zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. W najbliższym czasie będzie odpowiadał za swoje postępowanie przed sądem. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Tomasz Żerański/AC
KWP Radom

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB