Jeszcze do niedawna wśród przedsiębiorców, chcących wzmocnić flotę firmowych pojazdów, najpopularniejszą usługą był leasing. Dzisiaj natomiast trendy nieco się zmieniły, a właściciele firm coraz częściej decydują się na skorzystanie z najmu długoterminowego, stanowiącego aktualnie znakomitą alternatywę wobec leasingu. Z czego to wynika? Przede wszystkim z licznych korzyści, jakie daje – zarówno klientom biznesowym, jak i osobom fizycznym. Oto 5 tych najważniejszych!

Najem długoterminowy – 5 najważniejszych korzyści

Po pierwsze – Nowoczesna, rozbudowana flota samochodów

Wybierając odpowiednią wypożyczalnię samochodów możesz liczyć na to, że zaoferuje Ci ona najem długoterminowy pojazdów fabrycznie nowych, wyprodukowanych przez najbardziej renomowane na rynku marki. Mercedes, Audi, BMW, Renault – to tylko część marek, z których możesz skorzystać. Dodatkowo, dzięki bardzo rozbudowanej flocie pojazdów, możesz wybierać pomiędzy samochodami o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu znajdziesz dokładnie takie auto, jakie jest Ci potrzebne do realizowania celów prywatnych czy biznesowych.

Oczywiście wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych oraz klientów biznesowych obejmuje również ubezpieczenie pojazdu oraz gwarancję fabryczną przez cały okres obowiązywania umowy. Z pojazdu możesz korzystać przez 12 miesięcy albo dłużej – w zależności od indywidualnych potrzeb.

Po drugie – Atrakcyjne ceny wynajmu

Jak się okazuje, najem długoterminowy jest często o wiele atrakcyjniejszym rozwiązaniem od leasingu – wpływ mają na to przede wszystkim ceny. Będąc klientem biznesowym i chcąc skorzystać np. z BMW 330i, zapłacisz zaledwie 300-400 złotych miesięcznie! Oczywiście musisz znaleźć odpowiednią wypożyczalnię aut, która zapewni Ci korzystne warunki współpracy – wtedy niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy też właścicielem biznesu, zyskasz pojazd nowoczesny i tani, który zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo jazdy każdego dnia.

Po trzecie – Możliwość skorzystania z różnych pakietów usług

Chcąc postawić na wynajem aut luksusowych, możesz skorzystać z rozmaitych ofert, które zapewnią Ci funkcjonujące na rynku wypożyczalnie. Te najlepsze są w stanie zaoferować różne pakiety usług – te najtańsze obejmować będą limit kilometrów oraz gwarancję pojazdu, wyższe zostaną poszerzone o pełne ubezpieczenie czy samochód zastępczy w razie awarii tego wynajmowanego, zaś najwyższe zyskasz dodatkowo możliwości korzystania z usług serwisowych czy nowych opon zimowych. Wybierasz ten pakiet, który jest dla Ciebie najbardziej korzystny i cieszysz się najwyższą jakością świadczonych usług wynajmu aut.

Po czwarte – Brak konieczności wykupu auta pod koniec umowy

Najem długoterminowy samochodu różni się od leasingu również tym, że pod koniec umowy nie musisz wykupywać pojazdu – otrzymujesz za to kilka możliwości. Pierwszą, najczęściej wybieraną, jest przedłużenie okresu wynajmu i dalsze korzystanie z wynajmowanego dotychczas samochodu. Możesz też przedłużyć najem, ale skorzystać z innego auta albo całkowicie zrezygnować z usługi. Wypożyczalnia samochodów zapewnia Ci więc komfort wyboru oraz…

Po piąte – Elastyczność oferty

Oferta na wynajem aut długoterminowy powinna być jak najbardziej elastyczna, a więc możliwa do dopasowania do każdych potrzeb. Najlepsze firmy zapewnią Ci więc możliwość indywidualnego ustalenia (podniesienia) limitu kilometrów, umożliwią Ci wyjazd pojazdem za granicę albo pozwolą na dokonanie przedpłaty w różnej wysokości. Wszystko to sprawi, że usługa będzie w stu procentach dopasowana do Twoich potrzeb i korzystna dla Ciebie albo Twojej firmy.