środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Promowali służbę w policji

2018-03-16 13:05:55 (ost. akt: 2018-03-16 13:07:00)

Autor zdjęcia: KMP w Ostrołęce

Podziel się:

Ostrołęccy policjanci promowali swój zawód podczas tegorocznych Młodzieżowych Targów Edukacji i Pracy w Ostrołęce. Mundurowi opowiadali jakie warunki musi spełniać kandydat na policjanta, jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji oraz jak w praktyce wygląda policyjna służba. Stanowisko informacyjne z bardzo atrakcyjną ofertą edukacyjną przygotowała też Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie.

Targi odbyły się w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Ich celem było, m.in. przybliżenie specyfiki lokalnego rynku pracy.

Wśród różnych firm i instytucji nie zabrakło ostrołęckich policjantów oraz pracowników policji z zespołu kadr i szkolenia ostrołęckiej komendy, którzy bardzo chętnie odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki informacyjne zawierające informacje związane z procedurą naboru do policji.

Uczestnicy targów mogli się dowiedzieć jakie warunki musi spełniać kandydat do służby, za jakie umiejętności i kwalifikacje otrzymuje się dodatkowe punkty i jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji.

Uczestnikom spotkania zaprezentowano film z przebiegu kwalifikacyjnego testu sprawności fizycznej, a także materiały filmowe prezentujące służbę w policji.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać w Zespole Kadr i Szkolenia KMP w Ostrołęce pod nr telefonu 29 – 760 – 15 – 68.

Źródło: asp. Tomasz Żerański, KMP Ostrołęka

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. observer #2465001 | 88.156.*.* 17 mar 2018 19:34

    Taaaaaak, 2200 zł. na rękę, praca w soboty, niedziele i święta, urlop w słonecznym listopadzie z możliwością przełożenia na upalny luty. Jako bonus plucie, wyzywanie, HIV, HCV i inne atrakcje. Tego na materiałach filmowych chyba nie pokazywali, co? Szukają jeleni :)

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz