Linia do pelletu łupin orzecha kokosowego. Linia produkcyjna łupin orzecha kokosowego, stosowana do recyklingu odpadów, do bogactwa, ma zwartą strukturę, płynne działanie i wysoką wydajność. W swojej pracy najważniejszą rolę odgrywa młynek linii do pelletu, sprawdź tutaj https://technomaszbud.pl/linie-do-produkcji-pellet-pasz-tworzyw-sztucznych drzewnego z pierścieniową obróbką, związany z przetwarzaniem kruszarki do drewna, obrotowej suszarki do drewna, chłodnicy pelletu i maszyny do pakowania pelletu.

Proces pracy linii do pelletu z łupin orzecha kokosowego

1. Kruszenie: Jako wstępny proces granulowania oznacza kruszenie dużych wiórów lub cząstek na mniejszy proszek w celu uzyskania wyższej wydajności i niższego zużycia. Tutaj do wyboru są zarówno kruszarka do drewna, jak i młot do drewna.

2. Suszenie: Aby osiągnąć idealny efekt granulowania, należy wysuszyć łupinę orzecha kokosowego o wyższej wilgotności. Konieczna jest maszyna do suszenia drewna.

3. Granulowanie: Granulowanie to dusza linii do pelletu z łupin orzecha kokosowego. Ze względu na wysoką temperaturę i odpowiednie ciśnienie zmiażdżony proszek jest przekształcany i wyciskany z otworu matrycy.

4. Chłodzenie: temperatura gotowych peletek z łupin orzecha kokosowego może osiągnąć 90-95 ℃, więc do przywrócenia ich do normalnej temperatury wymagana jest maszyna chłodząca pellet. W ten sposób można również zmniejszyć pękanie i jest wygodny do pakowania lub transportu.

5. Pakowanie: Automatyczna maszyna pakująca może pakować granulki łupin orzecha kokosowego.

Zastosowanie produkowanych granulek łupin orzecha kokosowego

Ze względu na bogate surowce i wygodne przetwarzanie produkty wytwarzane z linii do pelletu z łupin orzecha kokosowego są szeroko stosowane w celu zastąpienia energii kopalnej, która uwalnia dwutlenek węgla, dwutlenek siarki, tlenki azotu itp.

1. Medium przemysłowe i mały kocioł: stosowany w elektrowni na biomasę, elektrowni, zakładach przetwórstwa drewna, zakładach chemicznych, zakładach nawozów itp.

2. Mały domowy piec: mogą być stosowane nie tylko do zaopatrzenia miasta w ciepło, ale także w takich branżach usługowych jak hotel, restauracja.