Są na rynku takie marki, które zna każdy i obok których nie da się przejść obojętnie – przede wszystkim ze względu na bardzo wysoką jakość produktów, jakie oferują. Jedną z nich jest bez wątpienia Prada – znany dom mody, który oferuje nie tylko wspaniałą odzież, ale również wysokiej klasy wody perfumowane, przeznaczone dla kobiety i mężczyzn. Jednym ze znaków rozpoznawczych marki jest bez wątpienia zapach Prada Candy, który przeznaczony jest dla prawdziwych dam, pragnących czuć się każdego dnia wyjątkowo. Sprawdźmy, z czego wynika jego fenomen.

Prada Candy – sposób na codzienną słodycz

Woda perfumowana Prada Candy jest dowodem na to, że wystarczy zaledwie kilka nut zapachowych, aby uzyskać niezwykle piękny, a nawet głęboki zapach. W tym przypadku wykorzystano zaledwie trzy i jak się okazuje, był to strzał w dziesiątkę, który sprawił, że woda perfumowana z miejsca stała się hitem na całym świecie i trafiła do serc wielu kobiet. Z czego składa się ta kompozycja?

  • nuty głowy: piżmo
  • nuty serca: benzoes
  • nuty bazowe: karmel

Trzy nuty zapachowe – tylko tyle wystarczyło, aby stworzyć niesamowity hit zapachowy, dedykowany prawdziwym kobietom, które pragną na co dzień czuć się doceniane. Najważniejszą rolę odgrywa tutaj zdecydowanie karmel, który jest lekko przypalany i nadaje całości wyjątkowej słodyczy, która jednak nie jest drażniąca, a bardzo subtelna. Dzięki temu zapach jest idealny dla delikatnych kobiet, które jednak są pewne siebie i wiedzą jak osiągnąć postawione przed sobą cele. Oczywiście sam karmel nie mógłby tutaj samodzielnie tworzyć wyjątkowego zapachu, dlatego też został uzupełniony benzoesem, który nadaje całości woń balsamiczno-żywiczną, a także piżmem, które uwodzi i sprawia, że kobieta czuje się atrakcyjna każdego dnia.

Tak prosta kompozycja sprawia, że Prada Candy to zapach wyjątkowy – nieskomplikowany, ale za to głęboki i bardzo długo utrzymujący się na skórze i ubraniach. Może być więc stosowany zarówno na co dzień, jak również na specjalne okazje – np. wieczorową porą. Jest przy tym przeznaczony zarówno dla młodszych, jak i nieco bardziej dojrzałych kobiet, które znają swoją wartość i pragną każdego dnia wyróżnić się z tłumu. Postaw na ten zapach, a będziesz pięknie pachnieć o każdej porze roku!

Dlaczego Prada Candy?

  • To niezwykle prosta, 3-składnikowa kompozycja, która jednak ma w sobie mnóstwo głębi i jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających kobiet.
  • To karmelowy zapach, uzupełniony wyjątkowymi nutami, dzięki którym jest też subtelny i bardzo kobiecy.
  • To ponadprzeciętna trwałość, dzięki której zapach utrzymuje się przez naprawdę długi czas.
  • Prada Candy jest wodą perfumowaną idealną dla każdej kobiety, która pragnie wyróżniać się z tłumu i chce być atrakcyjna każdego dnia.
  • Dzięki zamknięciu całości w pięknym opakowaniu, może być znakomitym prezentem dla najbliższej osoby.

Jeżeli więc poszukujesz wyjątkowego zapachu, który zrobi na Tobie wrażenie, sprawdź Prada Candy – nie da się przejść obok niego obojętnie!